#1 Prawo przyciągania – Fakty i mity

Współpraca z podświadomością/pustką

Prawo przyciągania jest źle postrzegane z powodu przemieszania prawdy z kłamstwem. Z tego o to powodu, nie odczuwamy tego subtelnego połączenia. Ludzie myślą, a nawet czują, że mogą wpłynąć na otaczającą ich rzeczywistość od tak, bez sumiennej pracy duchowej. Dlaczego? Otóż przez to, że znowu powtórzono schematy ze szkół – co myśleć a nie jak myśleć.

Determinuje to pewien dyzonans poznawczy w oparciu o niewłaściwą wiedzę. Którą przemyconą nam na podstawie choćby książek typu ” Sekret ” Otóż przez filozofie ” New Age ” zrodziło się wiele osób z wibracją nieświadomie wspierającą zjawisko Megalomanii.

Megalomania – skupienie na własnej doskonałości, samozadowoleniu oraz świadomości własnej wartości, znaczenia i możliwości[1].

Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę, ale także system urojeń, tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym.

Urojenia = Iluzja

Prawo przyciągania de facto nie działa na zewnątrz. Ono działa dla nas i na nas opracowując efektywniejsze reakcje na to – co i tak do nas przyjdzie tu i teraz na podstawie ciągu przyczynowo skutkowego = KARMA . Ponadto jeśli wyrażamy się odpowiednio w zgodzie z naszą wibracją duchową, prawo przyciągania działa w ten sposób, że KARMA którą potrzebujemy przerobić z powodu prawa akcji i reakcji/przyczyna i skutek. Jest nam w ten czas dana możliwość, przerobienia jak największej ilości karmy w danym życiu. W oparciu o odpowiednie manifestacje, oświeconą/uświadomioną drogę, przejawiając się odczuciem synchroniczności, zgodności, pewności odnośnie wykonywania określonych prób uchwycenia duchowości w celu dostrojenia się, jak i dostrzegania wszytkich znaków semantycznych, poznawczych, twórczych etc.

Zatem przykładowo:

” Dziś wygram odpowiednią sumę pieniędzy, oddaje długi, czuję jak przychodzą do mnie pieniądzę „

Jest to zła forma, i treść dlaczego?

Świat działa na poziomie energetycznym wyrażając się na podstawie prawa karmy ( przyczyna-skutek) Nie ma przeszłości, ani przyszłości. Zatem nie ma śmierci i narodzin. To pojęcia które subiektywnie wyjaśniają się tylko wskazówką. Twój stan materialny może być odzwierciedleniem sposobu życia w poprzednim wcieleniu. Jak i zarówno przekonaniami nabytymi w procesie edukacji społeczeństwa, norm społecznych. Zatem afirmujemy i łudzimy się jako ludzkość, że to nie działa. A jak ma działać gdy stoi w konflikcie z obecnym przekonaniem? Jak ma wpłynąć na materialną rzeczywistość? Lub na prawo KARMY?
Ponadto, gdy obawiasz się, że nie wygrasz, co właśnie tu i teraz manifestujesz? Jaka emocja jest tą wiodącą? Strach. Gęsty silny stan wibracyjny. Budulec postrzegania przez nas rzeczywistości.
Więc nie wystarczy sobie powiedzieć, że wygram… Należy rozpracować swój model rzeczywistości. Następnie percepcje jako aparat postrzegania ów rzeczywistości. Zrozumieć swoje układy energetyczne.

Lecz powyższe tłumaczenie jest tylko KONTR TEORIĄ w stosunku do powyższej Teorii.
Obalając jej podstawy i założenia. Gdyż wiele czynników w tej tezie wyklucza się na poziomie samej TEORI. Nie ma absolutnie racji bytu.

Prawo przyciągania/prawo kreacji, to proces który buduje Twoje wnętrze. Nie to co na zewnątrz. Owszem – technologia to inny format wyrażania naszego Super-Ego. Tworząc wnętrze, komunikując się z podświadomością, możemy jedynie prosić o manifestacje którę mają na celu pomóc nam efektywnie i lekko przebrnąć przez to, co BÓG dla nas już przygotował. Budując wnętrze, rozwijasz się duchowo czego pragnie STWÓRCA. Założmy, że jesteś właśnie tu i teraz na odpowiedniej ścieżcę, wykonałeś po części cel swojej duszy, na poziomie rzeczywistości/materii możesz to odczuć jako nagrodę w postaci materii. Lecz nie masz na ów rzeczywistość relatywnego bezpośredniego wpływu poprzez szybko wygenerowaną nadzieje/myśl. To błąd, który sprawia, że łudzimy się iluzją zdobycia czegoś czego pragniemy. Natomiast nie zaprzecza to jednocześnie temu, że możemy wpływać na tu i teraz, na nasz kontakt z podświadomością/energią pustki. Owszem możemy, lecz poprzez nasze wnętrzę, które rozwijamy duchowo. Poprzez rozumienie KARMY, misji naszej duszy. Roztapianiu ego, by następnie zintergrować się z nim = oświecenie. Na każdym z tych etapów, gdy jesteśmy na odpowiedniej ścieżce, możemy dostać jasny sygnał, lub nagrodę za trud.

Innymi słowy, przyciągasz/tworzysz narzędzia, które pomagają Ci efektywniej rozumieć swój kontakt z Bogiem i jego manifestacjami, i aby potencjalnie lekko przebrnąć, przez to co już było zaplanowane, zanim tu wróciłeś/aś. Rozumiesz?

Natomiast pozostaje jedno pytanie, czy osoba, świetnie karmiąca pustkę, i otrzymująca jej manifestacje/synchroniczności 1 do 1 czy może myśleć o czymś, by za chwile jej się to przydarzało?

Tak, Nassim Haramein jest na to przykładem, karmił pustkę/podświadomość w celu jej lepszego zrozumienia. Ale czy zaraz będziesz miał super moce z tego tytułu? Nie!
Natomiast ludzie dziś myślą, że prawem przyciągania mogą ominąć jakieś zdarzenie, albo, że ukryją kłamstwo, lub, że egzamin się przesunie. Pod tymi wszystkimi teorytycznymi wydarzeniami, lecz mającymi racje bytu w społeczeństwie, kryją się zobowiązania energetyczno-materialne, zatem to tak jakbyś chciał łomem zatrzymać pędzący już pociąg, w dodatku którego jeszcze nie widzisz.

Więc tak, można powiedzieć, że mamy wpływ na naszą rzeczywistość, lecz w oparciu o narzędzia które budujemy w sobie samych, aby ją efektywniej, głębiej postrzegać.
Ale jak we wszystkim we wszechświecie, prócz praw absolutnych, lub jak liczby Fi.
Na poziomie rzeczywistości występują wyjątki = fraktale.

Fraktale w funkcji matematycznej, zwiększąją prawodopodobieństwo swojego wydarzania się, gdy złożoność funckji która jest postrzegana zwiększa się.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s