Przebudzenie Świadomości jest tu z nami, dla nas

Przebudzenie jest tu z nami, nie lękajcie się kochani… Odwagi! ❤

Ta opowieść pokazuje , jak bardzo to , na czym się koncentrujemy , może być źródłem równowagi lub nierównowagi w naszym życiu . Jeśli skupimy się na tym , co uważamy za niewygodne lub nieprzyjemne, na „życiowych burzach” , sztywniejemy i tracimy równowagę emocjonalną. Jednakże , jeśli jesteśmy panami samych siebie i postanowimy skupić się na tym , co uważamy za najważniejsze , uda się nam zachować jasny umysł , podczas gdy wszyscy inni się gubią.”

Jak myślisz, czym jest duchowość?

Duchowość to dla wielu kontemplacja nad różnorodnymi zagadnieniami. Kim jestem? Czym jest świadomość? Czym podświadomość? Co to jet ego? Czym jest oświecenie? Co to są czakry? Medytacja? Jak się zachowuje? Dlaczego się tak zachowuje? Skąd się biorą myśli? Jak to jest, że odczuwam? I czuję co mówię w tym samym czasie? Można by tak powielać i powielać pytania. Natomiast czuję, że jest inny badziej (nie)zrozumiały wymiar.
Jest nim nasze serce, dzięki któremu nawet gdy nie rozumiemy umysłem powyższych zagadnień, pojmujemy czytaną definicję emocjami. Świadomość serca:
Emocje, natchnienia, poruszenia, wzruszanie się, gęsia skórka, łzy w oczach dające moc i siłę! ❤

Wszystko kryje w sobie piękno, nie każdy je widzi. Andy Warhol.

Czyń drugiemu tak jakbyś chciał, aby Tobie czyniono.

Wczoraj w rozmowie z pewnym człowiekiem, poczułem się zainspirowany i dogłębnie zrozumiałem jeden z moich ulubionych cytatów.

Docedo Discimus – Nauczając uczymy się.

Nauka to proces który trwa w tu i teraz, nie tylko ten długofalowy. Gdy słuchasz a nie tylko słyszysz, możesz zbudować fundamenty do nauczania i nauczyć się. Zainspirowałem tego młodego człowieka. Opowiedział mi o tym jak dotychczas nie odczuwał wsparcia ze strony bliskich mu osób, znajomych, po prostu ludzi którzy go otaczają.
I chociaż go nie znam osobiście, wpłynąłem na jego stan świadomości. Zaczął używać słów w sposób natchniony, było to słychać w głosie. Powiedziałem mu tak:

Opowiedziałeś mi historie, ja jej nie słyszałem. Ja ją słuchałem i wyciągałem na bieżąco wnioski. I w ten o to sposób Ty mnie czegoś nauczyłeś. Wtedy zauważyłem, że na tym polega nauka. Gdy słuchasz kogoś i nie bagatelizujesz emocji rozmówcy, możesz się zainspirować aby kogoś wesprzeć, pomóc, wtedy cele są tworzone i realizowane w tym samym czasie. I czuję, że zagadnienia o których mowa powyżej, można lepiej pojąć, gdy pracujesz nad swoim sercem. Sferą emocjonalną. Prędzej je zrozumiesz, dlaczego? Bo wtedy nastąpuje połączenie zrozumienia koncepcji na poziomie umysłu, słów – Sfery emocjonalnej – Jedność w jedności, nie podzielona – Jedność Bytu.
Później napisał mi tak:

” Jak znajdę już swoj sens istnienia na tym świecie i pojmę to kim naprawdę jestem obiecuje ci że będę w ten sam sposób szukał tego u innych również ludzi . Jak będę mógł im pomoc jak wy mi pomagacie zrobię to z czysta przyjemnością ! „

I tutaj znów poczułem jak nauka i cele, są realizowane w tym samym czasie jeśliś czujna/y. Ponieważ odpowiedziałem mu tak.

Sensem istnienia jest sens istnienia.

Widzę wiele uduchowionych osób na swojej ścieżce skupiających się na tym, czym jest świadomość? Czym jest ta prawdziwa duchowość? Czym jest ego? Zapominają oni, że każda istota w Jedności bytu jest uduchowiona i że duchowość to czynienie dobra, traktowanie siebie tak jakbyśmy sami chcieli być traktowani. To oczyszcza nasze serca – dobre uczynki, małe gesty, dobre słowo, przysłowiowe poklepanie po ramieniu, wsparcie kogoś kto poszukuje swojej drogi. I widzicie drodzy czytelnicy? Wiele osób nie dostrzegłoby w nim osoby uduchowionej, gdyż być może nie zna odpowiedzi na pytania które potrafią udzielić wielcy mędrcy, guru chodzący po tym świecie. Natomiast Duchowość dla mnie, to też odczuwanie potrzeby by być docenionym i móc doceniać. W ten o to sposób wczoraj poczułem się natchniony, że dziś na tej podstawie powstaje ta publikacja. I będę kontynuował ten wątek.

Tu i teraz dziękuje Ci Kacper Zoń!

Bóg jest miłością, jest duchem który rozsiewa tą cząstkę. Jest wszechobecny, dlatego nadzieja nie gaśnie. Pokora, Zaufanie, Współodczuwanie, Empatia, Prawda, Nadzieja, Oświecenie. To również istoty, byty duchowe. Wszystkie byty, duchy natury, wyrażają się w każdym archetypie płynącym ze źródła jako język Miłości. Ów archetypy są w nas, bowiem i my jako ludzkość mamy dostęp poprzez własne wnętrze do tych – Arche-bytów.

Dlatego nie zamartwiam się o globalne przebudzenie, lecz martwi mnie kondycja społeczności poszukujących swojej drogi duchowej, gdyż widzę jak wiele osób skupia się na chwilę obecną na niepotrzebnych kwestiach, podkreślam – na chwilę obecną.

Przebudzenie już tu jest, widać to po różnorodnych częstotliwościach, wibracjach.

Pięknie opisała to Autorka pewnego bloga, zachowując właściwe proporcje i łącząc w harmonii wiele aspektów.

Publikacja znajduje się pod poniższym adresem:

https://magicznyzielnikdziewanny.wordpress.com/2020/05/07/nastal-czas-wielkich-zmian-przebudzenie-jest-tu-i-teraz

https://magicznyzielnikdziewanny.wordpress.com/

Polecam, znajdziecie tu wiele wartościowych treści, inspiracji, i wiele imion jakie nosi Miłość.

To emocje ( 5D ) serce, coś co wychodzi po za 5 zmysłów. A jednocześnie ich nie separuje od siebie. To czynienie dobra, dobre uczynki, gesty, podniesienie na duchu, nie negowanie długofalowych planów, jak dotychczas odczuwał to bohater tej publikacji – Kacper Zoń. Dobro determinuje wzrost świadomości, swoiste przebudzenie. Nie tyle co myśli, piękne zdania. Natomiast piękne słowa i złożone zdania, jeśliś czujny, wywołają w Tobie emocje, wiele zależy od Twoich ugruntowanych przekonań jak zareagujesz, czy poczujesz natchnienie, łzy w oczach, gęsią skórkę? Czy stłumisz to w sobie?

Tu i teraz ufam, że dobro zawsze do Ciebie wraca.

Zatem wybierz teraz, wolisz kogoś bezpodstawnie krytykować? uważając to za wsparcie? Czy ze świadomością jaką niesie ta treść, wolisz dodać komuś skrzydeł?
Zatem,Pomożesz wzmocnić i skupić podzielone społeczeństwo?
Tu i teraz masz wybór, zawsze jest jakieś rozwiązanie, gdyż żyjemy w dualnym świecie.
Na największe choroby tego świata jest lekarstwo. Równowaga drodzy czytelnicy.
Gdy tylko zaczniesz pielęgnować swoje emocje, uczucia, zadbasz o wzrost Twojej inteligencji emocjonalnej, wtedy dotąd (nie)zrozumiałe słownictwo, ma szansę spowodować ich pojmowanie, czymś więcej niż tylko koncepcje budowane na poziomie umysłu.
I na koniec myśl przewodnia, odnosząca się do obecnych czasów.
Korona wirus, tak? Czakra korony? Odpowiadająca za oświecenie, przebudzenie się jak czuję.
To nieoczyszczone serca, nie odczuwające ludzkiej krzywdy są przeszkodą, a nie brak zrozumienia, czym jest Ego, intencje, świadomość, i jak działa podświadomość.
Nadchodzą zmiany, czuję się gotowy, a Wy?
Połącz się ze źródłem, wróć do domu, narodzisz się na nowo…

Wtedy o to, masz szansę doświadczyć transcendentnego mistycyzmu.13 myśli na temat “Przebudzenie Świadomości jest tu z nami, dla nas

 1. Jestem pod pełnym wrażeniem tej o to publikacji . Chciałbym serdecznie podziękować za wszystkie cenne wskazówki i słowa które nie tylko są słowami . Ale one są czymś więcej co może nas podbudować na duchu i również dodać ogromne skrzydełka motywacji .
  „Słowo” to potężna broń która ma ogromne znaczenie dlatego zwracajmy uwagę na to co mówimy do drugiego człowieka.

  Dziękuje za zrozumienie i za publikacje o to tego materiału ! ❤️Mam ogromna również nadzieje że pomoże to nie jednej osobie która jest nadzwyczajnej nie zrozumiana nie ważne czy przez ludzi bądź świat !

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Geniusz, Mistyk i po prostu dobry czlowiek ❤️ Alchemiku trafiasz w samo sedno, i zdaje sie, ze nikt jeszcze nie powiazal tych 2 faktow odnosnie czakry korony i tego co sie dzieje, a sledze wiele roznych informacji. Brawo 💪❤️🙏

  Polubione przez 1 osoba

 3. No no Alchemist, powiem Ci, ze juz chcialem do Ciebie pisac wiadomosc w sprawie przedsiewziecia ktore planuje, abys ujal jakos, podsumowal czym jest Duchowosc dla Ciebie i czym generalnie powinna byc. Zupełnie jakbys byl dwa, trzy kroki przedemna hehehehe, lekko sie czyta i dla grupy mlodziezy z która szykuje sie do wspolpracy jak sadze, trafi to w czuly punkt! Brawo, dlonie skladaja sie same do oklasku. Taka wiedze chcialbym zobaczyc w szkolach. Spokojnej nocki, bywaj zdrow!

  Polubione przez 2 ludzi

 4. Wood otwierajacy oczy:)
  Bardzo mnie ciekawie,czy Znasz Dr.Joe Dispenze I jesli tak, to, co myślisz o jego teoriach. A Jesli nie to polecam- Tez mowi sporo o wibracjach I o swiadomosci.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Kolejny fajny wpis alchemiku. Widze ze zmieniles tematyke, tak jakby. Mysle, ze mam zaleglosci do nadrobienia 😁
  Pokazales mi nowy punkt widzenia! Jak zwykle z reszta 😁 zabieram sie do czytania, pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

 6. ” najpierw pokochaj siebie, przebacz sobie a automatycznie pokochasz i przebaczysz innym. Pracując nad sobą i swoją świadomością pracujesz nad innymi. Nie odpychaj, nie neguj, nie oceniaj. Rozum co przynosi ci życie bo to lekcje które cie budują. Bóg nie jest wielkim złotym Panem z broda. To nauczyciel który cie nie kara, a uczy. Chcij sie uczyć a pojmiesz ze wszystko jest energia i jest potrzebne, chce żyć. Nie ma miłości bez cierpienia. Mamy dualizm i doświadczamy go codziennie. Najważniejsze to obserwować to, rozumieć i wyciagac wnioski – uczyć się. Dzięki pomocy innym sam się uczysz i rośniesz gdy oni rosna. Zatem: szczera intencja, transtendentna miłością świat budujesz.
  Fortis fortuna adiuvat powiadam wam tym łacińskim zwrotem.
  Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s