Podstawy numerologii – Naukowo o nauce… Wgląd w 5D ( piąty wymiar ) #1

” Pewien człowiek znalazł jajko orła. Zabrał je i włożył do gniazda kurzego w zagrodzie. Orzełek wylągł sie z kurczętami i wyrósł wraz z nimi. Orzeł przez całe życie zachowywał się jak kury z podwórka , myśląc , że jest podwórkowym kogutem. Drapał w ziemi, szukając glizd i robaków w powietrzu. No bo przecież, czy nie tak właśnie fruwają koguty? Minęły lata i orzeł się zestarzał. Pewnego dnia zauważył wysoko nad sobą, na czystym niebie wspaniałego ptaka. Płynął elegancko i majestatycznie wśród pródów powietrza, ledwo poruszając potężnymi, złocistymi skrzydłami Stary orzeł patrzył w gore oszołomiony – Co to jest? Zapytal stojącą obok kurę.-To jest orzeł , król ptaków!,- odrzekła kura.- Ale nie myśl o tym , Ty i ja jesteśmy inni niż on. Tak wiec orzeł więcej o tym nie myślał. I umarł , wierzac , że jest kogutem w zagrodzie. „ ~ Anthony De Mello

To przykre, że właśnie tak żyje większość ludzi, nie wiedząc kim dokładnie są, przeżywają życie myśląc, że są materialnymi istotami, że są ciałem, ssakami. Metaforycznie rzecz ujmując, jako ludzie możemy fruwać wysoko, mieć wysokie wspaniałe cele, często umieramy, nie wiedząc kim naprawdę jesteśmy, odradzamy się tu na nowo, aby to poznać – Reinkarnacja.
Jesteśmy duszą, doświadczającą życia jako ssak/człowiek. Ciało jest naszą świątynią, o którą należy dbać, bo dano ją nam jako dar od Stwórcy.
Dlatego tak ważnym jest, aby nie tłumić potrzeb ciała, ale i nie tłumić potrzeb duszy – Równowaga.

Na początku było słowo – A słowo ciałem się stało.

„Wdech i wydech” Stwórcy, to stworzenie, świat w którym istniejemy. Wszystko widziane w nim, na początku było słowem. Analogicznie rzecz ujmując, ze słów/myśli powstaje materia. Materia to wszystko co widzimy dookoła, wspaniałe konstrukcje, nasze czyny przekuwane w działania, które są wytworem najpierw myśli, a później widziane w czynach. Widziane, postrzegane jako fizyczny ruch energii, to również materia.

Ewa i Adam = Yin Yang

A słowo ciałem się stało, ciało to nasi bliźni, zwierzęta, morza, lasy, góry, wszystko co możemy dotknąć i poczuć, jest naszymi bliźnimi

To czego nie możemy dotknąć, jest naszym prawdziwym wymiarem – Duszą doświadczającą słowa/ciała/stworzenia Stwórcy.

Jak to się ma do numerologii?

Otóż z klasycznej szkoły numerologii, możemy się dowiedzieć, że istnieje 5 karm:

– Karma Pracy ( 13/4 )
– Karma Wolności ( 14/5 )
– Karma Rodziny ( 16/7 )
– Karma Władzy (19/10 )
– Karma ciała ( 26/8 )


Zdaje się, że to sztywna reguła, gdyż według starej szkoły numerologii, każdy ma osobistą karmę, jedną z pięciu, tymczasem spójrz proszę na poniższty obrazek, podstaw do każdej z karm pytanie:

Na rzecz kogo?

A słowo ciałem się stało…

Numerologia i Tarot, to starzy dobrzy przyjaciele, oto jak te energie zostały uwikłane w pracę na rzecz zniewolenia człowieka!

– Karma Pracy ( 13/4 ) – W tarocie 13 jest znana jako śmierć/początek, w ten o to sposób widzimy tu ukrytą wiadomość, przekaz, że pracujemy od początku do końca życia. Lecz także ukazuje, że nastąpiła symboliczna śmierć na rzecz pracy dla bliźniego! Na rzecz pracy dla natury, konsumpcjonizm jest przygniatający w dzisiejszym świecie! I wywołuje wiele szkód naszej rodzinie jaką jest matka natura.


– Karma Wolności ( 14/5 ) W tarocie znana jako umiarkowanie, tu widzimy jak wolność została uwikłana w fałsz, nie jesteśmy wolni gdy nie znamy umiarkowania, brak umiarkowania = uzależnienie = brak wolności. Ta karta to karta mistrzowska w tarocie, ukazuje nam albo mistrzowstwo w umiarkowaniu, albo jego brak, czyli brak poczucia obowiązku, do czerpania z natury w umiarkowany sposób = konsumpcjonizm.


– Karma Rodziny ( 16/7 ) W tarocie znana jako wieża Boga, ukazuje dwie postacie spadające z wieży. W tajemniczy sposób, pokazuje nam walkę o władzę, nie bez powodu jest pokazana jako 16/19 6/9, ukazuje nam symbolicznie, że dziś człowiek się nie liczy, że śmierć jednostki to statystyka, a dla elit tego śwata jesteśmy mało ważni. Mistyczny
, pierwotny tarot, miał zupełnie inne rysunki.
Karma rodziny, gdyż naszą rodziną są ciała, w zgodzie z tym, że na początku było słowo, karta siła moc ( 26/8 ) ukazuje to pięknie.


– Karma Władzy (19/10 ) Znana jako słońce tu też, jest „ukryty” wymiar o którym kiedyś nadmienie, jest powiązany z kartą koło fortuny ( 10 ) Współcześnie mówi nam, o postaci kapłana nad którym krążą planety w okół układu słonecznego. Kapłani dziś są powiązani z władzą, stąd karma władzy, kolejny z „ukrytych” aspektów. Pewnie dlatego przedstawia nam postać dziecka
. Ponadto dziecko trzyma czerwoną flagę, sztandar. Którego symbolika nam mówi, o przelaniu krwi przez robotników, na rzecz władzy, państwa. Dziecko kojarzymy z narodzinami, wróćmy do karty 13 – śmierć/narodziny, symboliczna Trójka. Jeśli ktoś śledzi mojego bloga, lub dokonania Tesli, wiemy już, że 3,6,9 (963mhz bardzo silna częstotliwość ) to algorytm, klucz do stworzenia.


– Karma ciała ( 26/8 ) – Karma ciała, w tarocie 8/26 znana jako Moc. Dlaczego? Bo gdy jesteśmy mięsożerni, tracimy swoją duchową moc. Co dostajemy w zamian? Bardzo, nadludzko silne ciało. Ma to wiele znaczeń, karma ciała, bo na początku było słowo, jak i karma ciała ze względu, że nie dbamy o ciało naszych bliźnich, czyli np zwierząt. Zastanawiające prawda? Widać to w klasycznym obrazku, w tarocie, ukazana jest postać kobiety głaszcząca lwa. Odwrotność ukazuje nam przeciwieństwo, czyli zabijanie zwierząt, na rzecz ciała!

Tak oto „ukryto” wiele aspektów. Tarot z numerologią uzupełniają się, przenikając się wzajemnie, tworzą nierozłączną część. Gdyby nie moje czyste serce i zamiary względem bliźniego, nie poznałbym tych ukrytych wiadomości. Jeśli jesteś tarocistą, napisz do mnie, jeśli masz czyste zamiary wobec bliźnich, nauczę Cię jak stawiać mistycznego tarota. Postanowiłem sobie, że nie będę handlował tymi informacjami, jak mógłbym handlować czymś, czego nie wymyśliłem sam? Poprzez czystość i etykę posępowania, poprzez swoją osobistą przemianę, doświadczam jasnosłyszenia, jasnowidzenia, jasnoczytania tych zakodowanych informacji. Jest tego, dużo, dużo więcej, jak i sama forma czytania przeze mnie tarota, jest wyjątkowa, nie jest to absolutnie zimny odczyt, nie jest to ogolnikowe czytanie, z jakim można się spotkać na ogół.

” Liczba jest istotą wszystkich rzeczy. „ ~Pitagoras

Numerologia należy do najstarszych nauk tajemnych, wraz z tarotem, ukazuje głeboki wgląd w nasz charakter, mocne i słabe strony. Liczby nie służą tylko do liczenia i mierzenia, dzięki ich pomocy, jako, że są one energiami subtelnymi, można skorzystać z ich mocy do interepretacji życia. Już w najstarszych pismach odnajdujemy wskazówki prastarej nauki mędrców.
Starożytni matematycy uważali liczby jako symbole wszechobecnego i Boskiego zrządzenia losu, nie uważali ich za znaki, lecz za symbole osobowości.
Już w czasach antycznych stwierdzono, że imię posiada psychologiczne oddziaływanie na charakter. Z tego powodu poszukiwano cech i właściwości, które byłyby ukryte w literach i liczbach. Każda litera jest przyporządkowana do pewnego rodzaju energii i jej jakości. Dlatego możemy odpowiedzieć, za pomocą numerologii na pytania z cyklu – kim jestem?
To dlatego, gdy kobieta poślubi mężczyzne, często młoda para ulega zastanawianiu się, co poszło nie tak? Wpływ nowych liter/energii jest przytłaczający, jeśli para młoda ma szczęście, układ numerologiczny się nie wiele zmieni, jeśli nie mają szczęścia, nowe litery/energie mogą wywołać chaos w układzie, który może wyglądać np tak:

Droga życia – 4
Liczba ekspresji – 9
Motywacja duszy – 7
Liczba osobowości – 5
Liczba urodzenia – 2

Ekspresja, motywacja duszy, osobowość są zmienne, droga życia i liczba urodzenia są stałe.
Ekspresja, dusza, osobowość, odpowiadają zatem algorytmowi – 3,6,9 – 9,6,3.

Algorytm stworzenia = Klucz stworzenia2 stałe, odpowiadają dualizmowi, który jest stałym, nadrzędnym prawem, widzianym jako Yin Yang = Biegunowość, polaryzacja.

Liczby jako litery = energie:

Numerologia powstała w tej rzeczywistości, dzięki czemu, jak każda nauka, jest aparatem poznawczym, na ten aparat składają się metody poznawcze, analizy, kontemplacje i sposoby myślenia. Zaprzeczyć sile numerologii jako nauki, to jak zaprzeczyć sile poznawczej człowieka!

Mówiąc krótko dzięki numerologii możemy dowiedzieć się:

 • Jaka jest nasza droga życia, na którą składa się nasza data urodzenia, którą dodajemy w ten o to sposób.

  11.11.1987 – 1+1+1+1+1+9+8+7 = 29 – 2 + 9 = 11 – Nasza droga życia to – 11.
 • Dzięki poznaniu drogi życia, dowiemy się o naszych naturalnych zdolnościach, talentach, zadaniach życiowych do wykonania, naszej misji i powołaniu – Życiowe cele.
 • Swoich słabych i mocnych stronach.
 • Idealnym dla siebie zawodzie.
 • Nowych perspektywach na życie.
 • Idealnym czasie na dokonywanie zmian.

Natomiast to stara szkoła numerologii. Dzięki pracy nad swoimi celami, uzyskałem wgląd przekształcający stare skostniałe struktury, ta szkoła ma swoją racje bytu w przestrzenii 2,3 wymiaru. Natomiast powszechnie wiadomo, między innymi dzięki rezonansie schumana, że wchodzimy do 4 wymiaru i podążamy ku 5 ! Przez to Numerologia jako nauka, sama w sobie też się rozwija.

Jednakże, gdyby nie te stare struktury, skostniałe metody, nie byłoby mojej doniosłej pracy. Dlatego pragnę podkreślić, że nie neguję starej szkoły numerologii. Wręcz przeciwnie, chylę jej czoła.
Dzięki przetarciu granic pomiędzy prawami naturalnymi a samą nauką, jaką jest numerologia. Opracowałem nowe metody badawcze, które zaprowadziły mnie do innowacyjnych metod poznawczych, gdzie metody zbudowane zostały o 5 wymiar ! Wymiar serca.
Zapraszam do kontaktu ze mną, numerologów, tarocistów, chętnie podziele się tą wiedzą. Natomiast podkreślam, wasze zrozumienie zależy od czystości waszych serc.

Wybrałem rolę powiernika, proroka. Te wartości są nadrzędnie i ściślę zwiazanę z służbą bliźniemu. Co wyklucza na pierwszym planie – Służbę sobie – egoistyczne korzystanie z tych informacji jest niemożliwe !

Czyste i namiętne serce, może dostąpić zaszczytu odnalezienia pierwotnego połączenia z transcendentną istotą Miłości, która wyraża się językiem, prawdy, radości, szczerości, akceptacji, wybaczania, służby w jedności bytu. Służba bliźniemu !

” Nasze zewnętrzne losy interesują ludzi, nasz los wewnętrzny interesuje przyjaciela ” ~ Heinrich von Kleist

CDNwibracja CDN/ 3,4,5 !

2 myśli na temat “Podstawy numerologii – Naukowo o nauce… Wgląd w 5D ( piąty wymiar ) #1

 1. Dobra robota Alchemiku ❤️przyzwyczailes juz chyba wszystkich do swojego geniuszu! Brawo 🙏😁 przelom u Ciebie za przelomem sie pojawia! Hehe, fajnie, czekam na #2 pozdrawiam, Kamila😘❤️

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s