Jak odnalazłem równowagę?

Witajcie w mistycznym teraz. Bardzo długo nie obcowałem z blogiem, na którym każda publikacja, jest niczym kamień milowy, w moim rozwoju siły duchowej.
Bardzo dużo dobrego wydarzyło się dla mnie w roku 2020. Nie zaprzestałem pracy nad sobą, jeszcze bardziej się rozpędziłem.
Powstały kolejne odsłony projektu – O Zmianach Dla Zmian – NeoNumerologia, która swoją platformę ma na Facebook. Kanał na YouTube – W obecności Ciszy.


https://www.facebook.com/NeoNumerologia-100692491775522

https://www.youtube.com/channel/UCWYh-D2uCfhBQFPErUk6tHQ

A swoje przedsięwzięcia ubrałem w nazwę – Plan B. Gdyż czuję, że plan A, serwowany nam od dziecka, podsuwany przez system i jego wytwory zwane instytucjami, zawodzi.

Holistyczne uzdrawanie

To co się wydarzyło dla mnie w Polsce, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Poznałem wspaniałego człowieka, mojego mentora, przyjaciela, brata duchowego, odblokował mi czakry. Pisałem o nim nawet w wierszu – Nieoszlifowany diament:
” 38 w chwale zmierzam po Ciebie i dumnie wypełnie swoje przeznaczenie… ” Mariusz jest w wibracji 33, trzecie wcielenie 11, 33 przy poznaniu mocy 5 żywiołów, otwiera się na najsilniejszą 11 – 38.
Moja partnerka pozdejmowała ze mnie podczepy astralne, przypomniałem sobie kim jestem naprawdę. Kto śledził tego bloga wnikliwie, pamięta wiersz – Przypominanie.

https://ozdz11.home.blog/2019/12/10/przypominanie/

Tym właśnie jest dla mnie nauka tutaj – Wędrówka dusz poprzez świata, jest procesem przypominania sobie, kim naprawdę jesteśmy.

Odrodziłem się, teraz pomagam innym się odradzać. Ten akt oczyszczenia mnie, sprawił, że wydarza się dla mnie pierwotny stan jestestwa – równowaga Ciała, Umysłu, Duszy – C.U.D.


Jak wewnątrz, tak na zewnątrz.
Jak na zewnątrz, tak wewnątrz.
Jak na górze, tak na dole.
Jak na dole, tak na górze.

Kumuluje i ugniatam pomiędzy dłoniami energię. Energię, którą wyczuwam w namacalny sposób, dzięki temu mogę pomagać ludziom oczyszczać im czakry. Czuję energię w przestrzenii, zaczął mi przeszkadzać bałagan, zacząłem dbać o siebie, w sposób, który się dla mnie wcześniej, w tym wcieleniu, nie wydarzał. Życzę właśnie tego stanu, wszystkim ludziom, aby przypomnieli sobie, że są istotami światła, doświadczającymi życia w materii. Nie na odwrót.


Numerologia i TarotPostawiłem sobie za cel, wziąć w obronę narzędzie prawdy jakim jest Tarot, juz wcześniej ukazywałem na blogu, jak Numerologia i Tarot są ze sobą połączone.
Tarot nie cieszy się dobrą opinią, nic dziwnego. Skoro mało kto, trzyma się zasad BHP, bezpieczeństwa, w postaci zabezpieczenia się modlitwą, rozmową ze swoim opiekunem duchowym. Innymi słowy – Tarot jest bezBożny.
Tak kochani, ten świat istnieje, lecz powoli zmierza ku końcowi i odrodzeniu się wysokich wibracji. W globalny sposób, ludziom zasłaniano prawdę przed oczami, filtrowano i ukrywano informacje o negatywnych energiach, tak, abyśmy stali się ich nieświadomymi ofiarami.
Czychają na nas na każdym kroku, natomiast pamiętaj drogi czytelniku, jesteś istotą światła, tylko światło może rozświetlić mrok. Doskonale wiedzieli o tym alchemicy, dlatego czuję, że zabezpieczali się, przed zgłębianiem źródeł prawdy, nie przebierając w środkach do poznania prawdy, na temat absolutu jakim jest enigmatyczny wszechświat.

Nigdy nie zapomnę przełomowego wydarzenia, które miało miejsce jeszcze podczas pobytu w Anglii.
Poszedłem na modlitwę, przytuliłem się do drzewa, opowiedziałem o wszystkich swoich obawach, w kwestii powrotu do Polski, rozpłakałem się, czując się dosłownie tak, jak dziecko, które jest wystraszone i przytula się do mamy, aby się uspokoić. Tak właśnie się poczułem, czułem jakby sama Gaya wzięła mnie w objęcia.

Zapraszam Cię do kontaktu ze mną, na podstawie Twojej indywidualnej daty urodzenia, mogę Ci pomóc odnaleźć swoją drogę w życiu, powiedzieć Ci co masz do przepracowania i dać niesamowicie skuteczne narzędzia do pracy nad swoim „ego”, razem stworzymy mapę Twojego przeznaczenia.

wobecnosciciszy@gmail.com

https://www.facebook.com/neo.numerologia.5Pozdrawiam Cię poszukiwaczu prawdy ❤
Do zobaczenia na szlaku rozwoju siły duchowej !” Innowacja polega na tym, że widząc to co wszyscy inni, dostrzega się to, czego nikt nie zauważył ” ~ Albert Szent Gyorgyi


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s