Witaj podróżniku !

Nazywam się Marcin, a przyjaciele i znajomi mówią do mnie Alchemik. Mam 33 lata, od 17 roku życia zacząłem odkrywać siebie jako istotę duchową, zgłębiając etymologię, numerologię. Medytując, zwróciłem uwagę, że jest w tych naukach dużo prawdy o nas samych. Wiele lat zajęło mi dojście do przełomowego odkrycia, że numerologia ”stoi w miejscu” i nie idzie z duchem czasu. Została stworzona w dualnej i zmiennej rzeczywistości, w której wszystko jest w ruchu, wszystko się zmienia w cykliczny sposób. Tak o to zatarłem granicę pomiędzy numerologią a prawami natury. I tak powstała moja innowacyjna metoda, którą się dzielę współpracując z ludźmi oraz niosąc im pomoc. Ponadto dostrzegam, że karty tarota i numerologia to starzy dobrzy przyjaciele. W obecnym wcieleniu nigdy wcześniej nie miałem kart w swoich dłoniach. Gdy pierwszy raz je ujrzałem, wiedziałem co z nimi robić i co oznaczają poszczególne karty. Czym jest dla mnie tarot? Jest zapisem podróży duszy przez duchowo-materialny świat. Tarot został stworzony, aby pomagać człowiekowi. Kreacja ta sprawiła, że zawiera w sobie wszelkie archetypy podróży duszy po tym świecie, ukazując kwestie do przerobienia, zawsze ukazuje dualistyczną prawdę. Moim powołaniem jest pomagać duszom tu na Ziemi, w ich rozwoju duchowym. Moja droga życia to mistyczna 29/11 – Jako numerologiczna 11, doświadczam wszelkich zdolności mediumicznych, jasnoodczuwania, jasnosłyszenia, jasnowidzenia. Mój cel to służba bliźniemu, zapraszam Cię podróżniku !

Tworzę portrety numerologiczne, na który składa się:

~ Opis danej wibracji i jej cykliczność.
~ Motywacja duszy, droga życia, liczba osobowości, ekspresja.
~ Znak zodiaku i jego oddziaływanie w stosunku do naszej wibracji.
~ Modlitwy tworzone indywidualnie w ramach potrzeb i intencji danej osoby.
~ Opis potencjalnych aspektów do przerobienia, aby wyzwolić pełny potencjał.
~ Opis zdolności poszczególnych wibracji w stosunku do powołania i celów duszy.
~ Jeśli jest to potrzebne, dobór imienia wspierającego daną wibrację.

~ Ponadto, zbiór ciekawych informacji, cytaty, pochodzenie imion i ich wibracja.

Koszt takiego portretu to 350 zł, czas oczekiwania od 7-11 dni !

Czytanie z kart w zależności od skali intencji, to koszt od 100 do 200 zł.


Tworzenie modlitwy w konkretnej intencji lub celach – 44 zł.


Aktywizacja percepcji serca, przez oczyszczanie czakr, proces wybaczania służący akceptacji i pokonaniu swoich: lęków, obaw, starych i zamierzchłych niewłaściwie przerabianych emocji – Jednorazowa sesja ok 1h – 88 zł.

Pragnę podkreślić, że jestem otwarty na wszelką współpracę i jeśli ktoś jest w stanie zaoferować wymianę barterową ! Służąc sobie wzajemnie, w zgodzie z prawem równowagi ! Jestem za.

Na wszelkie pytania odpowiadam osobiście.


Mój nr kontakowy to:

~ +48 690477635
~ ozdz.wordpress11@gmail.com


P.S Jeśli nie odbieram, proszę o e-mail albo sms, dziękuję.