Język Boga – Etymologia

Kanał Youtube – Prometej wyzwolony to rzetelny naukowiec, który podejmuje ciekawy aspekt świadomości której doświadczamy – Język Boga.

Odcinek 116

O liczbie – Zero ( 0 ) i jej sile, mocy jąką daje i symbolice przekonywałem już w publikacji:

https://ozdz11.home.blog/2020/05/15/prawdnicy-pseudo-nauk-1-numerologia/

Polecam oglądanie odcinków od początku. W celu uchwycenia rozwoju samego Autora, gdzie jest niesamowicie ukazany jego własny rozwój. Jak można zostać naocznym świadkiem tego o to wspaniałego cytatu?

” Jeśli pracujesz nad realizacją swoich celów – Twoje cele będą pracować na ciebie. Jeśli pracujesz nad swoim planem, Twój plan zapracuje na Ciebie.
Każda rzecz którą budujemy – w finale buduje nas samych. „

Zapraszam was moi drodzy na ten cykl po podróży przez Język Słowiański. Którego nie tylko używamy, ale i z pewnego punktu widzenia, żyjemy w Języku. I determinuje to sposób postrzegania naszej percepcji.

Dzięki kopalni wiedzy do jakiej mamy dostęp na stronie: https://sjp.pwn.pl

Mamy szanse poznać definicje etymologii.

etymologia1. «pochodzenie wyrazu» 2. «badanie pochodzenia wyrazów»
• etymologiczny • etymologicznie • etymolog • etymologizować etymologia ludowa «nienaukowa etymologia, oparta na przypadkowych skojarzeniach»

etymologia [gr. étymon ‘prawda’, ‘istota’, ‘znaczenie’, lógos ‘słowo’, ‘nauka’], językozn. pochodzenie wyrazu, źródłosłów; także dział językoznawstwa zajmujący się badaniem pochodzenia i pierwotnego znaczenia wyrazów na podstawie analizy ich budowy morfologicznej, w ujęciu hist.